Stabilné stavebniny s dlhoročnou tradíciou už od roku 1993
eshop@ropspol.sk
+421 918 755 181
Práve sa nachádzate: Úvod > Dodanie a doprava

Dodanie a doprava

Dodanie a doprava

Wienerberger - POROTHERM

Doprava uceleného kamiónu (20paliet) je ZDARMA. Za neucelené palety a kamióny bude vyrátaná individuálna cena dopravy. V prípade dodávky rozbalenej palety sa znižuje zľava z ceny tovaru.

Stavebný materiál POROTHERM je balený na vratných paletách. 

K dodávke stavebného materiálu POROTHERM je možné objednať aj vykládku hydraulickou rukou.
Vykládka je účtovaná cenou 4,44 € s DPH za jednu paletu.

 

PORFIX

Doprava uceleného kamiónu (21paliet), alebo (26paliet PORFIX Plus) je ZDARMA. Za neucelené palety a kamióny bude vyrátaná individuálna cena dopravy.

Doprava všetkých druhov prekladov je možná len s tvárnicami alebo stropným systémom. 

Tvárnice PORFIX sú balené na nevratných paletách. 

K dodávke stavebného materiálu PORFIX je možné objednať aj výkladku hydraulickou rukou. Do auta s hydraulickou rukou sa zmestí 19 paliet alebo 22 paliet PORFIX Plus. 

Vykládka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou pre miesto vykládky vzdialené do 200 km od Zemianskych Kostolian je účtovaná 6,00 €/pal s DPH a za každých začatých 50 km je príplatok 1,20 €/pal s DPH. Prekládka palety vlek - auto je účtovaná 6,00 €/pal s DPH.

 

YTONG

Doprava uceleného kamiónu (26paliet), alebo (30paliet YTONG Lambda) je ZDARMA. Za neucelené palety a kamióny bude vyrátaná individuálna cena dopravy.

Tvárnice YTONG sú balené na vratných paletách , ktoré sú zálohované. 

K dodávke stavebného materiálu YTONG je možné objednať aj výkladku hydraulickou rukou. Vykládka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou je spoplatnená 120 € s DPH/kamion. Do auta s hydraulickou rukou sa zmestí max. 27paliet. 

 

HELUZ

Doprava uceleného kamiónu (18paliet a viac) na celom území Slovenska je ZDARMA. Za neucelené palety a kamióny bude vyrátaná individuálna cena dopravy.

Stavebný materiál HELUZ je balený na nevratných paletách. Doprava komínu Heluz spolu s tehlami je na celom území Slovenska ZDARMA, doprava bez tehál je učtovaný poplatok 25 € s DPH/ks. Doprava stropného systému MIAKO spolu s tehlami je ZDARMA, doprava bez tehál je učtovaný poplatok 25 € s DPH/ks.

K dodávke stavebného materiálu HELUZ je možné objednať aj výkladku hydraulickou rukou. Výkladka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou je spoplatnená 120 € s DPH/kamion. Do auta s hydraulickou rukou sa zmestí 18-20paliet. 

 

BRAMAC

Doprava strešnej krytiny a strešných doplnkov Bramac je na celom území Slovenska ZDARMA. Dodávky realizujeme len pre kompletné strechy nad 150m2.

K dodávke strešnej krytiny BRAMAC je  možné objednať aj výkladku hydraulickou rukou. Výkladka materiálu z vozidla s hydraulickou rukou je spoplatnená 6 € s DPH/paleta.

 

Terran (Mediterran)

Doprava strešnej krytiny Terran je na celom území ZDARMA, automobilom bez hydraulickej ruky.

 

KNAUF

Cena dopravy bude vyrátaná individuálne.

 

ISOVER

Pri objednávke nad 690 € s DPH je doprava na celom území Slovenska ZDARMA. Pri objednávke menej ako 690 € s DPH bude vyrátaná individuálna cena dopravy.

 

FAKRO

Strešné okná FAKRO dodávame na celom území SR zdarma.

 

VELUX

Strešné okná a svetlovody VELUX dodávame na celom území SR zdarma.

 

Na ostatné materiály bude vypracovaná indivinduálna cena dopravy v závislosti na typ a množstvo materiálov.