Stabilné stavebniny s dlhoročnou tradíciou už od roku 1993
eshop@ropspol.sk
+421 918 755 181
Práve sa nachádzate: Úvod > O nás

O nás

ROPSPOL stavebniny, predajňa stavebného materiálu v Novom Meste nad Váhom

Stavebniny Ropspol s dlhoročnou tradíciou pôsobiace na trhu stavebníctva už od roku 1993.

 

Ponúkame Vám kompletný sortiment stavebného materiálu, ponúkaného tak, aby zákazník mohol realizovať svoju stavbu od a po z. Sme vhodným partnerom pre vás a pre vašu stavbu. Snažíme sa vytvárať výhodné cenové podmienky pre každého z vás a rovnako sa snažíme o skvalitnenie naších služieb.

V roku 1993 bola založená spol. s.r.o. s predmetom činnosti vykonávania stavebných prác všetkého druhu, rozšírená o projektovanie, inžiniersku činnosť a nákup a predaj stavebného materiálu.

V roku 1995 sa ďalej rozšírila činnosť nákupu a predaja stavebného materiálu v rámci malo i veľkoobchodu. V súčasnosti prevádzkujeme dve predajné strediská - v Novom Mesto nad Váhom o ploche 10 000 metrov štvorcových 

V roku 1999 bol vytvorený vyšší organizačný stupeň ROPSPOL, a.s. v ktorej predmetom činnosti je hlavne predaj stavebného materiálu v celom rozsahu, realizácia stavieb, nákup a predaj nehnuteľností, cestná nákladná doprava a iné.

V roku 2015 sme pripravili pre Vás e-shop, aby ste aj z pohodlia domova mohli stavať a zariadovať Váš dom. Tento e-shop slúži na nákup celého sortimentu stavebného materiálu od tehiel, komínov, škridiel, okien až po omietky, dlažby a rôzne lepidlá.